|
Wydaje mi się, że łatwiej będzie zwolnić Sobola w ektraklasie jak będzie mu słabo szło niż teraz w 1 lidze będąc przeciętną druzyną.
Liczby sie poprostu nie beda zgadzac prezesowi. W ekstraklasie nie będzie już takiego posiadania piłki oraz stwarzania sytuacji.
|