|
W tym sezonie w tej lidze jest sporo wyrównanych drużyn dlatego nikt nie będzie miał odjazdu jak na początku Łks tamtego sezonu. Do tego dojdą kontuzje, wahania formy i każda drużyna w tym my będziemy mieli okres gdzie będzie słabo. (Być może mamy go za sobą XD). Dlatego uważam, że w tym sezonie mniej potrzeba do awansu, ale będzie o niego cięzej.
|