Nikt nie ma takiego budżetu płac jak Wisła

manipulujesz pisząc, że jest inaczej
Moja teza jest jedna i taka sama cały czas - na ławce mamy koszulke i czapeczkę chodzącą przy linii a nie trenera. Trener, z takim potencjałem na boisku, miałby 8-10 pkt więcej i był zdecydowanym liderem. Paralityk punktuje tylko dlatego, że ma zawodników znacznie ponad stan ligi.
Przyjdzie do baraży, bo na top2 się nie załapiemy i będzie jak w meczach z top 4, wtop, wtopa, remis, remis.
Ciekaw jestem twoich tez wtedy.