Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2481
Stary 23.10.2023, 21:42
Nikt nie ma takiego budżetu płac jak Wisła manipulujesz pisząc, że jest inaczej

Moja teza jest jedna i taka sama cały czas - na ławce mamy koszulke i czapeczkę chodzącą przy linii a nie trenera. Trener, z takim potencjałem na boisku, miałby 8-10 pkt więcej i był zdecydowanym liderem. Paralityk punktuje tylko dlatego, że ma zawodników znacznie ponad stan ligi.

Przyjdzie do baraży, bo na top2 się nie załapiemy i będzie jak w meczach z top 4, wtop, wtopa, remis, remis.

Ciekaw jestem twoich tez wtedy.
Odpowiedz cytując