Stelio napisał(a):

Szczególnie, że w piątek mecz z podbeskidziem które szoruje dupą po dnie, ma na koncie tylko 1 wygraną i gra u siebie z faworyzowaną Wisłą. Tożto idealny scenariusz na przełamanie
|
Niestety, jak przyjedziemy na luzie to wyjedziemy bez punktów.