|
W temacie skladu. Popatrzcie jakich zawodnikow trzeba bylo sprowadzic zeby w ogole moc marzyc o awansie (co i tak sie nie udalo) majac parodyste na lawce trenerskiej.
Teraz zastanowcie sie jakich zawodnikow trzeba bedzie sprowadzic zeby z tym samym parodysta moc marzyc o spokojnym utrzymaniu po ewentualnym awansie. Z Laliga? Z Premier League?
|