Temat
:
12 kolejka, Wisła Kraków - Resovia, 20 październik 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
lokiec16
Junior Member
Od: 10.2015
Offline
#
63
23.10.2023, 14:48
Chłopy po wygranej z marną Resovią snują plany o awansie, głowią się jaki skład wystarczy na utrzymanie w E-klapie...
Jak wam nie szkoda czasu. Życzę sobie i Wam, żeby to nie był zmarnowany czas.
lokiec16
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lokiec16
Znajdź inne posty napisane przez lokiec16