Kurz napisał(a):

|
Nie mam wątpliwości, że utrzymanie się będzie trudniejsze niż awans.
|
Mam zupełnie inne zdanie. Patrząc co się w tym klubie odwalalo tak od 2015 roku. Zawsze się mówiło, że żeby spaść z esa naprawdę trzeba się postarać.
Wisła była zamieszana w spadek co najmniej 5 razy, spadła dopiero gdy dokonała totalnie przestrzelonej rewolucji kadrowej i za późno zorientowała się o co tak naprawdę gramy. Już nie wspominam tego że powinien wtedy spaść równie beznadziejny Śląsk Wroclaw.
A to, kto jest gotowy na esa za 10 miesięcy to już całkowicie przemilcze. Jutro Carbo zrywa więzadła i w Wiśle w lipcu 2024 już go nie ma. Zbyt odległa perspektywa.
Mam jedynie nadzieję na weryfikację z klubem esa już w tym sezonie w PP. Jeśli przejdziemy Polonię szansę na to będą naprawdę spore.