|
W przypadku awansu ananasy takie jak Szot, Colley, Łasicki czy Basha będą musieli być zastąpieni przez graczy o co najmniej klasę lepszych, jeśli chcemy się w tej Ekstraklasie utrzymać.
Utrzymanie samo w sobie powinno być celem nadrzędnym i pod tym kątem powinny być robione wzmocnienia w lecie (oczywiście w przypadku awansu). Żadna walka o Top 6, puchary i inne konfitury - spokojne utrzymanie się i spłacanie długów.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|