Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 23.10.2023, 11:56
W przypadku awansu ananasy takie jak Szot, Colley, Łasicki czy Basha będą musieli być zastąpieni przez graczy o co najmniej klasę lepszych, jeśli chcemy się w tej Ekstraklasie utrzymać.

Utrzymanie samo w sobie powinno być celem nadrzędnym i pod tym kątem powinny być robione wzmocnienia w lecie (oczywiście w przypadku awansu). Żadna walka o Top 6, puchary i inne konfitury - spokojne utrzymanie się i spłacanie długów.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując