Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 23.10.2023, 10:47
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Kiko budowal zespol na 1 lige, nie ekstraklase.

Zakladac, ze zawodnicy, ktorzy sciagnal musza byc na poziomie ekstraklasy to lekkie nieporozumienie.

Choc wydaje sie, ze Carbo, Baena, byc moze Rodado to sa zawodnicy na poziomie ekstraklasy. Junca z zeszlego sezonu rowniez.

Natomiast spojrz na to jak wygladal Slask Wroclaw w zeszlym sezonie, a jak wyglada dzisiaj. Ci sami zawodnicy. Inny trener.

To tak w kwestii czy dany zawodnik nadaje sie na ekstraklase czy nie...
Nie zakładam. Sugeruję tylko 2 rzeczy. Po pierwsze, że prawdziwym sprawdzianem dla Kiko i piłkarzy będzie ekstraklasa. Po drugie, że przed nami być może kolejna rewolucja kadry, co budzi lekki niepokój.

Istotne jest też to, jeśli awansujemy, czy zmieni się paradygmat taktyczny (i przy okazji pojawią piłkarze o odpowiednich cechach). Tzn. czy nadal będziemy starali się być grać to co teraz. Boje się, że to co uchodzi w 1 lidze będzie wodą na młyn drużyn w ekstraklasie, które wprost marzą o ofensywnie grającej Wiśle.
Odpowiedz cytując