Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 23.10.2023, 09:46
Kiko budowal zespol na 1 lige, nie ekstraklase.

Zakladac, ze zawodnicy, ktorzy sciagnal musza byc na poziomie ekstraklasy to lekkie nieporozumienie.

Choc wydaje sie, ze Carbo, Baena, byc moze Rodado to sa zawodnicy na poziomie ekstraklasy. Junca z zeszlego sezonu rowniez.

Natomiast spojrz na to jak wygladal Slask Wroclaw w zeszlym sezonie, a jak wyglada dzisiaj. Ci sami zawodnicy. Inny trener.

To tak w kwestii czy dany zawodnik nadaje sie na ekstraklase czy nie...
Odpowiedz cytując