wolfy napisał(a):

|
Obiektywnie możnaby poziom Carbo w stosunku do Esy określić dopiero kiedy tam zagra, ale udawanie że tam jest jakiś mega poziom nieosiągalny dla trzecioligowca z Hiszpanii - bitch, please...
|
Poziom ekstraklasy nie jest niebotyczny, ale przynajmniej na tym etapie Puszcza, Ruch i ŁKS zostały brutalnie zweryfikowane. Carbo, jaki by nie był, nie odmieni naszego losu, jeśli drużyna nie będzie dorastała do rozgrywek. Nie mam wątpliwości, że utrzymanie się będzie trudniejsze niż awans. I że dopiero wtedy, będziemy mogli ocenić transfery Kiko, w tym nowe, zawodników z trochę wyższej półki, które będą bardzo potrzebne.