|
Rodado i Sobczak to dwa rozne typy napastnikow. Kazdy gra inaczej. Z wywiadu z Kikiem wywnioskowałem, że szukaja napastnika wysokiego. Będzie on dopełnieniem do tego by zgarniać te dośrodkowania na głowę tak jak robi to Pekhart w legii.
Mysle ze Kiko odkopie jakiegos ananasa ktory sie sprawdzi w naszej 1 lidze
|