No i wlasnie dales pokaz swojemu niezrozumieniu pilki

Cyferki to nie pilka.
Chrobry ze "slabszymi" probuje grac pilka. Albo grac w pilke i dostaje w cymbal, bo popelnia tragiczne babole w obronie.
Ale z nami zagrali zupelnie inaczej, bo wiedzieli, ze sa na straconej pozycji. I to my bilismy glowa w mur.
Ale Chrobry sie odbije z tego dna. To kwestia czasu
