Dobry weekend. My wygraliśmy, Łęczna zremisowała z GKSem.
Przy okazji polecam wykresy w stopce. Porównując poprzedni sezon do obecnego to wszystkie wykresy się przecięły.
Mamy średnią lepszą niż po 12 kolejkach poprzedniego sezonu, mamy lepsze miejsce i co najważniejsze brakuje nam mniej punktów do 2 miejsca niż po 12 kolejkach poprzedniego sezonu.
Teraz tylko modlić się by się znów którzyś nie przeciął

Jedyny minus, że Odra też wygrała i to z Podbeskidziem, z którym gramy w piątek.
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd
kolejka 12 7 5
punkty 20 12 8
średnia 1,67 1,71 1,60
Procent meczów 35%
Baraże 52
Brakuje 32
średnia na mecz 1,45
6 miejsce (pkt) 19
zostało meczów 22
przewaga 1
możemy tracić- 0,05
2 miejsce (pkt) 22
zostało meczów 22
brakuje punktów 2
potrzebna średnia+ 0,09
awans vice 63
Brakuje 43 (15 zwycięstw)
średnia na mecz 1,95
najwcz. w kolejce 27
Średnia na vice to 1,85 więc jeszcze jest co odrabiać ...