Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2466
Stary 22.10.2023, 15:46
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Pepe,

statystyki potrafisz prowadzic.
Ale na pilce i czytaniu gry to kompletnie sie nie znasz.



Chrobry nie zostawial takich przestrzeni jak Resovia. To zupelnie rozne mecze byly w wykonaniu przeciwnika. Ogolnie Chrobry punktuje gorzej niz gra.



A co do poprzedniego posta. Mozna to parafrazowac i powiedziec "jestes tak dobry, jak Twoj ostatni sezon".

Jesli Hiszpanie zbuduja przewage na tyle duza, ze bedziemy w top2 to tego typu wychwiechtane teksty mozna sobie cisnac. Ale znajac zycie bedziemy grac w barazach, a w barazach bedzie kompromitacja.

Zreszta... moze ktos zrobi zestawienie wynikow z druzynami powiedzmy top8 ?
Na meczu z Chrobrym siedziałem na A i widziałem jak nasz zawodnik zamiast grać do przodu gra "na alibi" i do obrony. Na meczu z Resovią piłka szła natychmiast do przodu.
Jak drużyna będzie (szczęśliwie) atakować to mogę się nie znać.

Raz w miesiącu robię update po segmentach w statystycznych.
Ale jedyne co się liczy to slajd #3 u mnie w stopce.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 22.10.2023 o godz. 15:54.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując