Karherop napisał(a):

Dopiero co Carbo wypluła laliga2, w swoim wiekowym primie, a tutaj już rownasz go do zawodników Rakowa czy Lecha.
|
I co z tego, że Carbo wypluła Laliga2? Carlitosa czy Kalu Uche onegdaj wypluła nawet trzecia liga hiszpańska, a Carlitos był najlepszym napastnikiem na polskich boiskach, natomiast Kalu Uche najlepszym prawym pomocnikiem. Dalej masz problem ze zrozumieniem prostej zależności, że poziom niższych lig hiszpańskich jest to na tyle wysoki w stosunku do polskich, że na danej pozycji można tam znaleźć piłkarzy przewyższających wyszkoleniem i możliwościami wszystko lub prawie wszystko, co biega po polskich boiskach?
Mi się bardziej podoba opanowanie, operowanie piłką, myślenie na boisku i technika Carbo od gry Bergreena czy Karlstrema. Wyszkolenie indywidualne nie jest zależne od poziomu ligi, w której zawodnik aktualnie gra. Uważam, że stać go na więcej i również mam nadzieję, że wszystkim to udowodni za rok na poziomie Ekstraklasy. W każdym razie nie ulega żadnej wątpliwości, że to kolejny doskonały transfer Kiko.