Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 21.10.2023, 23:56
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tutaj nieźle odleciałes.

Dopiero co Carbo wypluła laliga2, w swoim wiekowym primie, a tutaj już rownasz go do zawodników Rakowa czy Lecha.

I wydaje mi się że nie oglądasz esa. Gdzie Carbo do Bergreena czy Karlstrema

Poziom 1 ligi szoruje poziomu mułu. Ile tu masz czasu na reakcję, jaki pressing rywali, jaka taktykę. Tutaj w każdym meczu jesteśmy stroną dominującą, a jak się odnajdywał Carbo na wyższym poziomie broniąc się przed spadkiem? Wszyscy wiemy. Statystyki miał na totalnie przeciętnym poziomie. Tutaj moze blyszczyc odbiorami, rozegraniem, ale takich mamy po prostu przeciwników.

Życzyłbym sobie oczywiście żeby w przyszłości mógł się porównać do rywali esa w bezpośrednim starciu.
Gramy w pierwszej lidze, Carbo tu wymiata. Obyśmy mogli zweryfikować już za rok jego poziom w Ekstraklasie.

Obejrzałem mecz na spokojnie. Nie był taki dobry jak niektórzy tutaj opisują (IMO nawet w tym sezonie było kilka lepszych), był klasyczny Sobolowy sabotaż zmianami (Gogół+Talar, serio?), było oddannie inicjatywy i sytuacja na 2-2 dla Resovi po niewykorzystanym karnym. Na szczęście nie oglądałem na żywo bo miałbym pewnie deja vu z tych wszystkich frajersko zremisowanych meczy. Nie tym razem...
Ale były też gole. Ogólnie ich bramkarz to ręcznik albo miał zły dzień (zwłaszcza bramka Sobczaka to jakieś kuriozum, obrońcy zablokowali wszystko poza krótkim rogiem a ten wpuścił szmatę), ale tak to bywa. Jak nam Biegański albo Kieszek odwalali cyrk to nikt nas nie żałował. Za to Raton ekstra - ten rykoszet po Colleyu to była bardzo trudna piłka. Przy golu Resovii raczej bez szans, poza tym raz się z piłką minął.
Duda miał bardzo dobre zagrania (no i klasycznie narobił smrodu pod własną bramką), Gogół raz fajnie piłkę odzyskał, Hiszpanie w formie. Nawet Sobczak coś ustrzelił, może złapie formę.

Jedno co napawa optymizmem - jakąś tam ławkę aktualnie mamy. Wpuszczać z ławki Villara a Młyńskiego to jednak gigantyczna różnica, podobnie z Sapałą, Olejarką czy Sobczakiem. Gdyby tylko Sobolewski wybił sobie z głowy podwójne zmiany z dwoma juniorami (albo zbliżonych wiekiem) do środka, bo to naprawdę nie pomaga.

@inspektor erektor - banany to świetne źródło potasu i mogły dać chłopakowi zastrzyk energii jeśli padł z głodu. Na co dzień też jesteś taki nawiedzony, każdą pierdołę rozdmu.....sz do poziomu poważnego problemu?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.10.2023 o godz. 00:00.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując