Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 21.10.2023, 21:24
Markus napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem nie tylko przerasta o kilka klas pierwszą ligę, ale generalnie jest obecnie najlepszym defensywnym pomocnikiem na polskich boiskach, włącznie z Ekstraklasą.
Tutaj nieźle odleciałes.

Dopiero co Carbo wypluła laliga2, w swoim wiekowym primie, a tutaj już rownasz go do zawodników Rakowa czy Lecha.

I wydaje mi się że nie oglądasz esa. Gdzie Carbo do Bergreena czy Karlstrema

Poziom 1 ligi szoruje poziomu mułu. Ile tu masz czasu na reakcję, jaki pressing rywali, jaka taktykę. Tutaj w każdym meczu jesteśmy stroną dominującą, a jak się odnajdywał Carbo na wyższym poziomie broniąc się przed spadkiem? Wszyscy wiemy. Statystyki miał na totalnie przeciętnym poziomie. Tutaj moze blyszczyc odbiorami, rozegraniem, ale takich mamy po prostu przeciwników.

Życzyłbym sobie oczywiście żeby w przyszłości mógł się porównać do rywali esa w bezpośrednim starciu.
Odpowiedz cytując