|
Pepe,
statystyki potrafisz prowadzic.
Ale na pilce i czytaniu gry to kompletnie sie nie znasz.
Chrobry nie zostawial takich przestrzeni jak Resovia. To zupelnie rozne mecze byly w wykonaniu przeciwnika. Ogolnie Chrobry punktuje gorzej niz gra.
A co do poprzedniego posta. Mozna to parafrazowac i powiedziec "jestes tak dobry, jak Twoj ostatni sezon".
Jesli Hiszpanie zbuduja przewage na tyle duza, ze bedziemy w top2 to tego typu wychwiechtane teksty mozna sobie cisnac. Ale znajac zycie bedziemy grac w barazach, a w barazach bedzie kompromitacja.
Zreszta... moze ktos zrobi zestawienie wynikow z druzynami powiedzmy top8 ?
|