|
W ogóle to Hiszpanie w większości sytuacji pod bramką poprawiali sobie piłkę zamiast strzelać.
Oczywiście poza sytuacją Rodado z główki i bramką, czy pięknym golem Villara.
Ale takich sytuacji było znacznie więcej.
Sobczak pokazał (nie wiem czy świadomie), że jak masz kilkanaście centymetrów luzu w polu karnym należy strzelać.
To Hiszpanie powinni naśladować zamiast starć się wejść z piłką do bramki.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|