inspektor erektor napisał(a):

|
Nie znam go z imienia. "janusz" pisane z małej litery to potoczne określenie niekulturalnego buca. Pozdrawiam, idź głosować na PiS
|
Poluzowało lejce? Zobaczysz kulturalny światowcu co sobie wygłosowałeś.
Szybciutko.
A co do syfu to proste pytanie. Czy jest gdzie te śmieci wyrzucić czy trzeba by je zabrać ze sobą do domu.
-----
Natomiast tak jak ten mecz powinien wyglądać każdy u siebie. Szkoda że dopiero w połowie października cokolwiek zaczyna się zazębiać.
Goku zmarnował kilka fajnych okazji tylko dlatego, że zamiast strzelać poprawia sobie piłkę. To irytowało najbardziej. Bramkarz wyciągnął strzał do którego Biegańskiemu brakłoby z pół metra. To jest odpowiedź kto i dlaczego broni. W ataku zmarnowaliśmy przez brak automatyzmów masę okazji.
Reasumując jest lepiej, ale nadal korzystamy z poniżej połowy potencjału.