Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 21.10.2023, 14:08
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
Nie znam go z imienia. "janusz" pisane z małej litery to potoczne określenie niekulturalnego buca. Pozdrawiam, idź głosować na PiS
Poluzowało lejce? Zobaczysz kulturalny światowcu co sobie wygłosowałeś.

Szybciutko.

A co do syfu to proste pytanie. Czy jest gdzie te śmieci wyrzucić czy trzeba by je zabrać ze sobą do domu.

-----

Natomiast tak jak ten mecz powinien wyglądać każdy u siebie. Szkoda że dopiero w połowie października cokolwiek zaczyna się zazębiać.

Goku zmarnował kilka fajnych okazji tylko dlatego, że zamiast strzelać poprawia sobie piłkę. To irytowało najbardziej. Bramkarz wyciągnął strzał do którego Biegańskiemu brakłoby z pół metra. To jest odpowiedź kto i dlaczego broni. W ataku zmarnowaliśmy przez brak automatyzmów masę okazji.

Reasumując jest lepiej, ale nadal korzystamy z poniżej połowy potencjału.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując