pepe72 napisał(a):

|
Doskonale widać, że Sobol się uczy. Pytanie czy zdąży się ogarnąć by awansować.
|
Być może się uczy, a być może nie. Czym innym jest sytuacja, gdy przyjeżdża solidny pierwszoligowiec, który chce się bronić, a zupełnie inną rzeczą, gdy jest to drużyna z czarnej dupy jak Resovia.
Ale kilka rzeczy musiało pójść do do przodu bez względu na udział Sobola. Ogólnie czas powinien grać na korzyść tej drużyny, bo piłkarze coraz lepiej się rozumieją. No i jakże ważne się okazało to, że już nie musimy wystawiać Bashy i Łasickiego

.
Przed nami do przerwy mimo wszystko zdecydowanie łatwiejszy okres niż pierwsza część rundy. Trzeba to wykorzystać. Myślę, że z 15 punktów jest w naszym zasięgu. Jeśli to się uda, awans powinien być formalnością, bo w następnej rundzie będziemy mieli spory margines błędu (oczywiście wiele zależy od naszych konkurentów i tego, jak będą punktowali).