|
A jak pisałem, że Pinokiu Morawieckiemu nie wierzę, to forumowe pisuary miały do mnie znów zastrzeżenia.
Królewicz po raz kolejny ośmieszył Wisłę, robiąc kolejną agitację pisowską.
Najpierw Obajtek, teraz Pinokio.
Gdzie ta pisowska pomoc dla Wisły, bo wg aktywistów zarządu z lata 2021 r. Obajtek miał zainwestować w Wisłę dziesiątki, a nawet setki milionów złotych.
Jakiś kretyn wtedy pisał, że szlag mnie trafi z wejścia Obajtka do Wisły, że będą jakieś niewiarygodne pieniądze.
Dobrą radę Wam dam:
Nie wierzcie pisuarom.
Teraz w pośpiechu niszczą dokumenty swoich przestępstw, kradną do końca, a Adrian będzie opóżniał przejęcie władzy przez zwycięzców, przez Zjednoczoną Opozycję z Donaldem Tuskiem w roli przyszłego Premiera Naszej Pięknej Polski, którą wspólnie odbudujemy po tych ośmiu latach braku praworządności, łamania konstytucji, prześladowania kobiet na wniosek kościoła i całej reszty pisowskiego złodziejstwa.
|