|
Widze to tak:
Generalnie jak przyjezdza druzyna, parkuje autobus i wybijaja pilke daleko w przod, dzida na napastnika a my remisujemy to:
- swietnie rozgryzli Sobola, Inni trenerzy nakrywaja Sobola czapką, wiedzą jak z nami grać, Mądrze bronią itp
Ale jak my zaczynamy pressing w srodkowej strefie w celu odebrania pilki i wyprowadzenia szybkiego ataku co jak widac jest powtarzalne i trenowane to:
- jak zwykle na farcie, mielismy szczescie ze popelnili bledy, bez bledow przeciwnika bysmy nie wygrali, gdyby nie to.. gdyby nie tamto...
smieszne XD
|