inspektor erektor napisał(a):

- w pierwszej połowie, na murawie leżał zawodnik Resovii z numerem 7. Gość w pierwszym rzędzie A22 krzyknął "rzućcie mu banana!". Wstydziłbyś się, rasistowski januszu.
|
Nie wpadłeś na to że może się znają z tym zawodnikiem? Może to jego trener personalny i wiedział że się przewraca ze względu na brak węgli? Wszędzie się dopatrujecie rasizmu, a wystarczyło podejść i zwrócić uwagę - zwłaszcza, że znasz go z imienia.