Karherop napisał(a):

|
Na złapanie żółtej kartki Goku w piątek buki dają kurs 1.01.
|
weszło
co do samego meczu nie ma wiele do powiedzenia, Resovia żałośnie słaba, ale wystarczyło dać nam piłkę żebyśmy sami się podkopywali własną nieskutecznością (tak, wiem, 4 gole) i niewymuszonymi błędami. nie chcę robić paraleli do wygranych z Chrobrym i Chojniczanką które zaciemniły obraz w zeszłym sezonie choćby dlatego, że tam to wyglądało lepiej
Carbo jest super, trochę mnie ciarki przechodzą że w jakimś równoległym wszechświecie zamiast niego jest Góralski