viktor56 napisał(a):

|
Nie widziałem meczu - kto dobry, kto słaby? Jak młodzież?
|
Z 15 min smrodu na boisku od wejścia Gogola i Talara, ale ogółem świetny mecz Wisły na tle słabiutkiej Resovii. Co ciekawe lepiej gali gdy zaczęli nas mocniej cisnąć, ale nikt już tu nie chce grać taktyki Znicza.
Reakcje Villara po golach - bezcenne.
No i spoko że Sobczak pokazuje że nie jest takim kołkiem, jak wielu uważa.
Duda dzisiaj bardzo odstawał.na tle kolegów w 2 linii, ale jak widzimy zmiennicy nie są lepsi.
Ratón dzisiaj nadzwyczaj solidnie.