Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 20.10.2023, 22:15
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Nie widziałem meczu - kto dobry, kto słaby? Jak młodzież?
Z 15 min smrodu na boisku od wejścia Gogola i Talara, ale ogółem świetny mecz Wisły na tle słabiutkiej Resovii. Co ciekawe lepiej gali gdy zaczęli nas mocniej cisnąć, ale nikt już tu nie chce grać taktyki Znicza.

Reakcje Villara po golach - bezcenne.

No i spoko że Sobczak pokazuje że nie jest takim kołkiem, jak wielu uważa.

Duda dzisiaj bardzo odstawał.na tle kolegów w 2 linii, ale jak widzimy zmiennicy nie są lepsi.

Ratón dzisiaj nadzwyczaj solidnie.
Odpowiedz cytując