|
Pieknie, weekend bedzie udany. Jeszcze zeby potracili pkt Ci nad nami. Do tego Goku udalo sie odbebnic zoltko.
W koncu potrafimy sforsowac mur. Cieszy to ze idziemy za kolejnymi golami. Zdecydowanie na plus to ze Wisla po cofnieciu potrafi wyjsc bardz szybka kontra po przechwycie pilki.
Wiadomo nerwowo momentami w obronie ale nie ma co sie czepiac. Nie jestesmy man city a jest to tylko nasza kopana, gdzie wiekszosc pilkarzy to i tak drewna.
Zdecydowanie mamy najlepszy potencjal w ofensywie w tej lidze. Widac coraz wieksze zgranie. Martwi momentami zabawa w polu karnym. Bylem za zwolnieniem Radka, ale chyba poukladal gre a w dodatku pomogl mu tez terminarz ze gramy ze slabszymi.
Brawo
Nadejdzie wiosna i lepsze czasy!
|