Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 20.10.2023, 22:14
Pieknie, weekend bedzie udany. Jeszcze zeby potracili pkt Ci nad nami. Do tego Goku udalo sie odbebnic zoltko.
W koncu potrafimy sforsowac mur. Cieszy to ze idziemy za kolejnymi golami. Zdecydowanie na plus to ze Wisla po cofnieciu potrafi wyjsc bardz szybka kontra po przechwycie pilki.
Wiadomo nerwowo momentami w obronie ale nie ma co sie czepiac. Nie jestesmy man city a jest to tylko nasza kopana, gdzie wiekszosc pilkarzy to i tak drewna.
Zdecydowanie mamy najlepszy potencjal w ofensywie w tej lidze. Widac coraz wieksze zgranie. Martwi momentami zabawa w polu karnym. Bylem za zwolnieniem Radka, ale chyba poukladal gre a w dodatku pomogl mu tez terminarz ze gramy ze slabszymi.
Brawo

Nadejdzie wiosna i lepsze czasy!
Odpowiedz cytując