Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 20.10.2023, 22:11
Fajnie się to oglądało, nawet bardzo fajnie, nie było męczenia buły jak we wcześniejszych meczach. Ale skuteczność to kryminał, coś niepojetego. Ten mecz do przerwy powinien być zamknięty. A tu po bramce na 2:1 bałem się o wynik.

Carbo to jest przez kozak jak na tą ligę. Dobry występ Colleya, Duda tragiczny.

Sobol znów dał popis swojego kunsztu tymi 3 zmianami na raz.

Pięknie się Goku wykartkował. Lepiej nie dało się tego zrobić
Ostatnio edytowane przez ciacho : 20.10.2023 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując