|
Zapytam tutaj , może.ktos zna jakiegoś greenkeepera wislackiego i wie coś na temat murawy? Moim zdaniem ona gorzej wygląda niż ta stara.. piątki bramkarskie to samo błoto , za liniami boiska prześwity , ta murawa ma różne kolory trawy tak jakby był z nią jakiś problem. Co więcej co mecz widzę,że piłkarze dwóch drużyn się na niej ślizgają, czy jest jakiś problem?Ta poprzednia była zawsze u nas idealna
|