Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 20.10.2023, 08:20
Dobra była przerwa na repre, na pewno ciężko przepracowana, czas na ankietę ? Ciekawe z poprawy jakiego elementu będziemy się dziś cieszyć?
A. SFG w ataku.
B. SFG w obronie.
C. Strzał z dystansu.
D. Strzał w ogóle.

E. Cieszynka z legendą.
F. Cieszynka z fochem.
G. Machanie łapami a'la sobol style .
F. Żadne z powyższych, Pan trener nas czymś zaskoczy.
Odpowiedz cytując