|
Dobra była przerwa na repre, na pewno ciężko przepracowana, czas na ankietę ? Ciekawe z poprawy jakiego elementu będziemy się dziś cieszyć?
A. SFG w ataku.
B. SFG w obronie.
C. Strzał z dystansu.
D. Strzał w ogóle.
E. Cieszynka z legendą.
F. Cieszynka z fochem.
G. Machanie łapami a'la sobol style .
F. Żadne z powyższych, Pan trener nas czymś zaskoczy.
|