|
Kiedy była ambicja i odwaga to w pierwszym składzie kadry dawali radę tacy jak Mączyński czy Pazdan, a wcześniej Lewandowski wyciągnięty z Ukrainy. Przeciwko Niemcom czy Portugalii.
Oni są dowodem że to nie w piłkarzach jest problem. Tylko w "klimacie" panującym w kadrze. Taki Probierz do wygranej u siebie z Mołdawią potrzebuje cudu. DEBIL.
Dobry piłkarz może grać bardzo słabo, nasze podwórko jest najlepszym dowodem.
I jeżeli Boniek za chujnię w kadrze wini Santosa to jest dowód jak oni są nienormalni.
|