|
Mecz jak mecz. Przyjedzie druzyna, ktora postawi autobus. Takie mecze konczymy remisem. Obstawiam 1:1, duza nasza przewaga, bicie głowa w mur i oczywiscie kilkanascie roznych bez efektu bramki.
To taki mecz ktory przechodzi bez emocji. Słaby rywal, słaba frekwencja, do tego zbliza sie zima.
mecz w piątek więc pewnie zepsują weekend XD
|