Karherop napisał(a):

Ciekawe gdzie by wtedy mieli trenować. W pół roku to nawet ziemi pod nową bazę nie wykupią.
Szkoda że zmarnowano dokladnie cały rok na grzanie tematu Myślenic.
Nawet namiastka bazy to najwcześniej 2025.
|
Przecież umowa jest na 20 lat, a w 2024 mija dopiero 10. Więc dopóki Wisła nie wybuduje swojego ośrodka to może trenować w Myślenicach.
To nie jest klub gminny więc nie trzeba robić przetargów na budowę, więc tylko kwestia kupna gruntów w Zabierzowie.
Logistycznie Zabierzów jest prawie w Krakowie więc prościej będzie dojechać miejską czy kolejką.