Szneka napisał(a):

czemu z PBB nie? umowa była?
no to niech łapie wtedy odpadnie na ZS
|
Na złapanie żółtej kartki Goku w piątek buki dają kurs 1.01
W umowie ma zakaz gry przeciwko PBB w tym sezonie. Ewentualnie pod duża kara finansowa.
Co do meczu, nie będę pisał że trzeba go wygrać i złapać dobra serie. Niech się to po prostu w końcu wydarzy.