Bardzo dobrze jeśli to sie wysypie. Kompletnie nieperspektywiczne miejsce, ciasnota, brak miejsca na rozbudowę. Niech sobie Myślenice zostaną z bazą za 10 baniek i rocznym kosztem 1.5 mln. Ciekawe komu wynajmą.
Karherop napisał(a):

...
Szkoda że zmarnowano dokladnie cały rok na grzanie tematu Myślenic.
...
|
W marnowaniu czasu i pieniędzy jesteśmy mistrzami, także tu jesteśmy do bólu konsekwentni.