Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 16.10.2023, 17:57
Ta kadra jest tak samo zjebana jak obecnie Wisła. Co tylko pokazuje, ze ryba psuje się od głowy. Zaczyna się od pajaców w zarządzie, PZPNie, na stanowisku trenera/selekcjonera (Santos co miał na wszystko wyjebane, Michniewicz oszust od 711 i afery premiowej, Probierz pionek-przytakiwacz, będzie teraz wymyślał, że kadra gra z zaangażowaniem itp) a kończy się na kopaczach niedojdach, którzy nie mają nawet, a raczej przede wszystkim ducha do walki. Bo umówmy się, ani Wiśle nikt nie karze LM wygrywać, ani repreznentacji nikt nie karze z topowymi drużynami świata wygrywać.
I Wisła i kadra, ośmieszają się co chwila, notując dramatyczne wyniki z zespołami o klasę gorszymi, z mniejszym potencjałem itd. Wygląda to komicznie, jak się okazuje, że tamci grać mogą z pasją i zaangażowaniem, a u nas nigdy nic się nie da.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując