pepe72 napisał(a):

|
Mimo "przechlapania" mamy teraz 4 punkty straty do awansu i 23 kolejki by je odrobić.
|
Nie żeby coś, ale po ewentualnym szybkim odrobieniu tej niewielkiej straty trzeba potem takie odpowiednie miejsce, a zatem i odpowiednią średnią, jeszcze utrzymać.
A tabela jest tak płaska, że każda, nawet pojedyncza wtopa może sprawić, że wylądujemy zamiast na miejscu biorącym, na dodatek w okolicy 10 miejsca.
Tu naprawdę już nie ma miejsca na granie w kratkę.