Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 13.10.2023, 13:20
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Mimo "przechlapania" mamy teraz 4 punkty straty do awansu i 23 kolejki by je odrobić.
Nie żeby coś, ale po ewentualnym szybkim odrobieniu tej niewielkiej straty trzeba potem takie odpowiednie miejsce, a zatem i odpowiednią średnią, jeszcze utrzymać.

A tabela jest tak płaska, że każda, nawet pojedyncza wtopa może sprawić, że wylądujemy zamiast na miejscu biorącym, na dodatek w okolicy 10 miejsca.

Tu naprawdę już nie ma miejsca na granie w kratkę.
Odpowiedz cytując