Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15776
Stary 12.10.2023, 19:53
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Takiego samego scenariusza spodziewam się u nas. Jeśli jakimś cudem awansujemy, to w lecie przyszłego roku bez rewolucji jakościowej w składzie, będziemy w Ekstraklasie wegetować, do ostatniej kolejki walcząc o utrzymanie (bez względu na to kto nas będzie trenować).
Nie ma reguły, patrz choćby pierwszy sezon Warty, Stali Mielec, Widzewa, Korony, czy Radomiaka w esa. Obyło się bez rewolucji i się utrzymali z niezłymi wynikami.

Wszystko zależy od tego co się stanie w zimie i jak się będziemy prezentować na wiosnę. Liczę również na jakieś starcia z klubem esa w PP.
Odpowiedz cytując