Patryko napisał(a):

|
Takiego samego scenariusza spodziewam się u nas. Jeśli jakimś cudem awansujemy, to w lecie przyszłego roku bez rewolucji jakościowej w składzie, będziemy w Ekstraklasie wegetować, do ostatniej kolejki walcząc o utrzymanie (bez względu na to kto nas będzie trenować).
|
Nie ma reguły, patrz choćby pierwszy sezon Warty, Stali Mielec, Widzewa, Korony, czy Radomiaka w esa. Obyło się bez rewolucji i się utrzymali z niezłymi wynikami.
Wszystko zależy od tego co się stanie w zimie i jak się będziemy prezentować na wiosnę. Liczę również na jakieś starcia z klubem esa w PP.