|
Moskal sobie w mgnieniu oka znajdzie pracę. W zimie Termalika/Sosnowiec lub Podbeskidzie (akurat tam jeszcze nie był), a jesienią 2024 powrót do ŁKSu. Max 3 miesiące i ma nową robotę, bo na 1 ligę to fachowiec.
A na esa to nikt mu nie dał transferów, więc nie było o czym gadać.
|