Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15770
Stary 11.10.2023, 15:11
Sylwus1988 napisał(a):Wyświetl post
u nas pewnie było by to samo, co na to forumowicze którzy mu chcieli dawać po 200 tysięcy za miesiąc ?
uważam za szczęście że się go pozbyliśmy.
Kostal bardziej mnie szokuje, myślałem że zachaczy się gdzieś na zapleczu jakiejś poważnej ligi i będzie tam się fajnie pokazywał a tu taka porażka
I takie są skutki kominów płacowych. Jedna kontuzja i cały plan na drużynę się sypie. Dobrze że akurat w tym aspekcie poszliśmy po rozum do głowy, tym bardziej że wymiana Goku za Fernandeza imo póki co jest na plus.

Lechia może mieć ciężka końcówkę jesieni, ale to nie nasz problem, tym bardziej szykując się na mecz w Gdańsku.

Nie mieszając już się w dyskusję o Bieganskim, to sądzę że w zimie nie będzie już naszym piłkarzem. Powinni go zresztą spieniężyć po spadku, a już na pewno po ostatnim sezonie
Odpowiedz cytując