wolfy napisał(a):

...
Analogicznie jak z Biegańskim, który wali babole w rezerwach a mimo to kibice i media domagali się go zamiast Ratona (zwłaszcza Miga).
(...)
|
W temacie Biegańskiego to transmisja z meczów rezerw jest doskonałą metodą by pokazać, że pan Trener miał rację.
s1mone napisał(a):

Fernandez gra to samo w Lechii co gral u nas.
Czesc meczy sam wygrywa, a czesc sam pasci.
Wcale nie jest powiedziane, ze Lechia bez niego bedzie slabsza.
|
A ktoś tam jeszcze strzela? Bo u nas był Rodado.