|
u nas pewnie było by to samo, co na to forumowicze którzy mu chcieli dawać po 200 tysięcy za miesiąc ?
uważam za szczęście że się go pozbyliśmy.
Kostal bardziej mnie szokuje, myślałem że zachaczy się gdzieś na zapleczu jakiejś poważnej ligi i będzie tam się fajnie pokazywał a tu taka porażka
|