Elendil napisał(a):

|
no to Lechia sobie pograła w tym sezonie, jak im Fernandez wypadł. Co prawda nawet z nim w składzie raczej by do ESY nie wrócili, ale jednak jakieś tam szanse na baraże mieli.
|
W tej rundzie już nie pogra. Czy będzie miało to realny wpływ na wyniki Lechii - zobaczymy. Mają tam kilku spoko piłkarzy a ich gra moim zdaniem nie opiera się na Fernandezie tak bardzo jak u nas.
Chociaż wiadomo - spore osłabienie.