Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15764
Stary 10.10.2023, 18:21
Elendil napisał(a):Wyświetl post
no to Lechia sobie pograła w tym sezonie, jak im Fernandez wypadł. Co prawda nawet z nim w składzie raczej by do ESY nie wrócili, ale jednak jakieś tam szanse na baraże mieli.
W tej rundzie już nie pogra. Czy będzie miało to realny wpływ na wyniki Lechii - zobaczymy. Mają tam kilku spoko piłkarzy a ich gra moim zdaniem nie opiera się na Fernandezie tak bardzo jak u nas.
Chociaż wiadomo - spore osłabienie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując