Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15761
Stary 10.10.2023, 15:34
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Fajnie się też zapowiadał Fazlagić. Przychodził do nas jako młody talent z bardzo dobrymi perspektywami, odejdzie jako piłkarski wrak.
Ale dlaczego się fajnie zapowiadał? Piłkarz z dupy za grube (jak na nas) pieniądze, przegrał rywalizację z Bashą i Talarem.
Gdyby się nadawał to by grał, zwłaszcza przed przyjściem Carbo i powrotem Sapały kiedy na środku grał momentami duet Dudy z Gogółem albo Olejarka. I tak mu kontrakt płacimy. Średnio wierzę że Sobolewski - któremu się już pod dupą paliło - trzymał poza kadrą dobrego piłkarza. Nawet z Sapałą się przeprosił.
Analogicznie jak z Biegańskim, który wali babole w rezerwach a mimo to kibice i media domagali się go zamiast Ratona (zwłaszcza Miga).

Jeżeli Fazlagić miał potencjał to nie pokazał go ani u nas, ani na Słowacji u Guli który go sam tam ściągnął.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.10.2023 o godz. 15:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując