Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 10.10.2023, 09:04
Kurz napisał(a):Wyświetl post
To jasne. Zwracam tylko uwagę, że margines błędu jest spory. No i pozostaje kwestia tego, co sami zrobimy w kwestii wzmocnień w przerwie zimowej.
Kluczowe jest nie zepsuć pilkarzy, którzy już teraz wyglądają nieźle. Tradycją jest to, że po pół roku i przepracowanym obozie nowi piłkarze obniżają u nas loty. Teraz pora na takich: Uryga (jego liczę, bo te dwa lata robił za paprotkę w klubie), Baena, Jesus, Goku, Carbo. Czyli tak naprawdę Ci, którzy w tym momencie ciągną ten wózek.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując