Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 10.10.2023, 08:53
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Runda wiosenna będzie trudna, przynajmniej z dwoch powodów:
- zagramy tylko 6 z 15 spotkań u siebie
- dojdzie mityczna presją

W innym temacie pisałem że 12 z 24 pkt jakie zostały to obowiązek tej ekipy w tej rundzie. Po prawdzie jednak, żeby nie grać znowu z nożem na gardle wiosna trzeba zdobyć keszcze te 17-18 pkt. Wszystkie drużyny z czołówki mają swoje problemy, więc warto to wykorzystać. Na wiosnę kilka ekip które poczują szansę awansu się wzmocnią (Lechia, Płock, Miedź, Łęczna) i scenariusz sezonu może być zgoła odmienny od 22/23. Możemy jeszcze bronić miejsca premiowanego awansem po zimie.
To jasne. Zwracam tylko uwagę, że margines błędu jest spory. No i pozostaje kwestia tego, co sami zrobimy w kwestii wzmocnień w przerwie zimowej.
Odpowiedz cytując