Karherop napisał(a):

|
W innym temacie pisałem że 12 z 24 pkt jakie zostały to obowiązek tej ekipy w tej rundzie. Po prawdzie jednak, żeby nie grać znowu z nożem na gardle wiosna trzeba zdobyć keszcze te 17-18 pkt.
|
Na tę chwilę zwrócę uwagę tylko na jedną statystykę. Nie, nie na punkty ani miejsce w tabeli.
My przez cały ten sezon nie byliśmy w stanie wygrać dwóch meczów pod rząd...
Chcę wierzyć, bo jestem kibicem. Na tę chwilę jest to wiara wbrew logice, ale co innego mi zostaje? Skoro nawet Jaro nie wrzucił tej mitycznej analizy, która miała wlać otuchę w nasze serca.