|
Nadmiernie nie ale nie ma co szaleć z czarnowidztwem. Następny mecz dopiero za dwa tygodnie.
Po 11 kolejce jesteśmy znów w strefie barażowej (od 1,53), w której byliśmy ostatnio po 3 kolejce.
Średnia rośnie, strata do 2 miejsca maleje czyli jest światełko w tunelu.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 09.10.2023 o godz. 14:45.
|